alexa
Far Cry 3
FPS türünde büyük başarı yakaladığı Far Cry serisinin üçüncü oyunu ile takipçilerine merhaba demiş durumda. Far Cry 3, 2012 yılının Kasım ayında sunulmuş olmasına rağmen halen yoğun satış rakamlarına ulaşabilen ve kişilerin tek veya çok oyunculu fark etmeksizin aktif biçimde kullanmakta olduğu yapımlar arasında gösteriliyor. Far Cry 3 Cd Key 'i aldiktan sonra UPlay üzerinden aktif edebilirsiniz ve aldiginiz Far Cry 3 Cd Key ile aktif ettiginiz oyununuzu indirebilirsiniz.
178
FAR CRY TROPHY REHBERİ BÖLÜM 8
Ali Can Y.
1 Ocak 2015 13:06

 Memory to Spare - Bütün hafıza kartlarını (Memory Card) topla. 
Toplamda 20 tane hafıza kartı var ve bu kartlarda aldığınız haritalarda gözükmekte. Hafıza kartları sadece ele geçirdiğiniz düşman kamplarının "Safe House"larında bulunuyor. Ele geçirdiğiniz her kamptaki "Safe House"a girip içerideki laptop şeklindeki kartları alabilirsiniz.

 Jungle Journal - Survivor Guide'da 50 tane bilgi topla. 
Tanıştığınız kişiler, silahlar, hayvanlar, bitkiler, mekanlar vs. bilgileri. Bu trophy için ayrıca bir şey yapmanıza gerek yok. Hikaye sırasında mutlaka açılacaktır. 

 Bagged and Tagged - Bir "Path of the Hunter" görevi tamamla. 
Ele geçirdiğiniz kamplarda bulabileceğiniz bu görev, belirtilen silahla belirtilen havyanı öldürmeye dayalı. Görevi aldıktan sonra size gerekli silahın sağlanacağı yere gidip silahı aldıktan sonra, gereken havyanı öldürünce görev bitiyor. 

DEVAMI 9.BÖLÜMDE.
Cevap bulunamadı.