alexa
Far Cry 4
Far Cry 4 , üçüncü oyun ile birlikte ortaya çıkan orijinallikten ayrılmaya başlandığı konusundaki eleştirilere cevap olarak yepyeni bir hikaye, etkileyici karakterler ve üst düzey gerçekçilik öğelerini oyunculara sunmaya hazırlaniyor. Far Cry 4 satın alma işleminizden sonra Uplay CD Key olarak teslim edilmektedir.
300
Battles of Kyrat
İsimsiz Üye
27 Şubat 2015 01:37
Far Cry 4'te, daha önce yüzlerce videosunu yayınladığımız, Battles of Kyrat ismi verilen online PvP sistemi bulunuyor. Rakshasha ve Golden Path şeklinde iki gruba ayrılan takımlar büyük bir savaş veriyor. Her iki tarafın da kendine has silahları ve ekipmanları var. Golden Path, tıpkı tek kişilik senaryo modunda olduğu gibi daha modern silahlarla donanmışken, Rakshasha takımı ise ok ve yay ile savaşıyor. Tabii ki Rakshasha takımının en büyük kozu hayvanlar! Tıpkı benzer PvP oyunlarında olduğu gibi çatışma esnasında gösterdiğiniz başarılar ve peşi sıra öldürdüğünüz düşmanların ardından kartal, ayı ya da kaplan saldırısı gibi seçenekleri açabiliyorsunuz.

Demon Mask ismi verilen çoklu oyuncu modu, aslında Capture the Flag sistemi olarak tarif edilebilir. Harita içerisindeki maskeyi yakalanmadan ele geçirmeye, kendi bölgenize geri getirmeye çalışıyorsunuz. Daha önce videolarda da açıklandığı üzere, Outpost modu da kale savunması tarzında bir oyun tarzı sunuyor. Propaganda oyun modunda ise, Rakshasa takımının korumaya çalıştığı, The Golden Path’in de bomba yerleştirmeye uğraştığı, haritadaki üç nokta arasında geçiyor. Özellikle Propaganda modu gerçek bir takım çalışmasını gerektiriyor ve başına buyruk oyuncular kolay avlanıyor.ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.