alexa
Far Cry 4
Far Cry 4 , üçüncü oyun ile birlikte ortaya çıkan orijinallikten ayrılmaya başlandığı konusundaki eleştirilere cevap olarak yepyeni bir hikaye, etkileyici karakterler ve üst düzey gerçekçilik öğelerini oyunculara sunmaya hazırlaniyor. Far Cry 4 satın alma işleminizden sonra Uplay CD Key olarak teslim edilmektedir.
156
Far Cry 4 birden fazla alternatif son içeriyor!
Serhat Ç.
14 Aralık 2014 00:42
Far Cry 4, oyunun yönetmeni Alex Hutchinson'ın Twitter'da bıraktığı ipuçlarına göre henüz keşfedilmemiş birçok gizli alternatif sona sahip. Hatırlarsanız bunlardan birisi oyun çıktıktan hemen sonra oyuncular tarafından bulunmuştu. 

Twitter üzerinden oyuncularla konuşmaya devam eden Hutchinson, Pagan Min'in ilk ara-sinematik sonrasında birden fazla olayı tetikleyebileceği ipucunu verdi:

"Ara sahneden sonraki alternatif olay zaten keşfedildi... Keşfedilmeyen gizemler sonda... birkaç minik an da ortada."

Hutchinson'un bahsettiği "mini anlar" oyuncunun bulunabileceği gizli etkileşimleri kast ediyor. Yani bu mini anlar tek başlarına birer alternatif son değiller veya sonu değiştirmiyorlar. Hutchinson bu olay içinse:

"Onlar basitçe ölü son. Bunları yaşayıp hayli özel anlara denk gelebilirsiniz ama hiçbiri oyunun asıl sonunu değiştirmeyecektir."

Far Cry 4, aynen selefi gibi oyun sonlarını ve alternatif seçenekleri oyun içine gizlemiş durumda. Bakalım tüm seçenekler ne zaman ortaya çıkacak?


Cevap bulunamadı.