alexa
Far Cry 4
Far Cry 4 , üçüncü oyun ile birlikte ortaya çıkan orijinallikten ayrılmaya başlandığı konusundaki eleştirilere cevap olarak yepyeni bir hikaye, etkileyici karakterler ve üst düzey gerçekçilik öğelerini oyunculara sunmaya hazırlaniyor. Far Cry 4 satın alma işleminizden sonra Uplay CD Key olarak teslim edilmektedir.
306
Peki hiç mi sorun yok?
İsimsiz Üye
27 Şubat 2015 01:39
Peki hiç mi sorun yok?

Ana hikayenin biraz sönük kaldığı bir gerçek. Ülkeyi yönetmek isteyen acımasız diktatör ile karşısındaki direniş grupları arasında geçen çatışmaların figüranı haline geldiğinizi hissedebilirsiniz. Oyun bize bazı seçimler sunuyor ama hikayede çok da hatırı sayılır değişiklikler meydana gelmiyor.

Çoklu oyuncu modları oyunun aslında hem en iyi hem de en kötü yanı. Sunduğu özellikler gerçekten çok etkileyici ve insanı heyecanlandırıyor. Ancak ş bağlanmaya geldiğinde ne yazık ki sürekli problemler yaşanıyor. Ubisoft ilk yama ile bunu düzelteceğini, hatta oyunu alır almaz ilk yamanın mutlaka kurulması gerektiğini söylemişti ama maalesef bağlantı sorunları hala devam ediyor.

Ne zaman ne olacağını bilinmemesi hissi çok güzel olsa da bazen umulmadık hayvan saldırıları yüzünden yapılan onca iş boşa gidebiliyor. Elbette gerçekçilik anlamında hoş bir gelişim ama asıl görevi yaparken umulmadık bir leopar saldırısı yüzünden baştan başlamak bir süre sonra sıkıcı gelebilir.Toparlamak gerekirse, Far Cry 4'ün çok başarılı olduğunu ve dolu dolu bir oyun deneyimini sunduğunu söyleyebilirim. Üçüncü oyundan bu yana çok büyük bir değişiklik olmamış ama Himalaya'nın eteklerinde vahşi yaşamı, iç savaş ile birleştirerek hareketli bir oyun sistemi oluşturulmuş. İster tek kişilik senaryo moduna meraklı olun, isterseniz çoklu oyuncu modlarının müptelası olun, Far Cry 4'te mutlaka aradığınız bir şeyi bulacaksınız. Ek görevleri yapmayı seven, haritanın ücra köşelerine saklanan gizli objeleri bulmaya meraklı biriyseniz, 60 saatten fazla oyun deneyimi sizi bekliyor diyebilirim.

Eğer yeni nesil konsol ya da güçlü bir PC sahibiyseniz, Far Cry 4'e alternatif oyunlar muhakkak olacaktır ama eski nesil konsollar için bu kadar detaylı, kaliteli ve uzun soluklu oyunun bir daha çıkacağını hiç zannetmiyorum.

ALINTIDIR
Sergen B.
4 Mart 2015 16:50
Sniper Kullandığımızda Çok Sekiyor Mesela