alexa
Far Cry 4
Far Cry 4 , üçüncü oyun ile birlikte ortaya çıkan orijinallikten ayrılmaya başlandığı konusundaki eleştirilere cevap olarak yepyeni bir hikaye, etkileyici karakterler ve üst düzey gerçekçilik öğelerini oyunculara sunmaya hazırlaniyor. Far Cry 4 satın alma işleminizden sonra Uplay CD Key olarak teslim edilmektedir.
269
Neler değişti, neler gelişti?
İsimsiz Üye
27 Şubat 2015 01:26
Bu kadar gevezelik yeter, artık oynanıştan bahsetmeye başlasam iyi olacak. Aslında Far Cry 3'ü oynadıysanız, bu iş hiç de zor değil. Çünkü Far Cry 4, üçüncü oyunun biraz daha gelişmiş versiyonu o kadar! Farklı bir hikaye, farklı haritalar, daha fazla düşman, daha fazla ek görev ve daha uzun oynanış süresi ile Far Cry 4, üçüncü oyunun aslında yeni nesil bir kopyası. Kısacası Far Cry 3'ü oynayıp, "Ne güzel oyunu be!" diyen birinin bu incelemeyi okumasına hiç gerek yok. Doğruca oyunu edinip ekran başına geçsin de vakit kaybetmesin. Far Cry 3 hakkında detaylı bilgi sahibi olmayanlar ise benimle kalmaya devam etsin.

Direniş grubu Golden Path'in görev sırasını izleyen ana senaryoyu takip ederken, pek çok görev yapıyor ve bunları yaparken de izlediğimiz yolu tamamen biz belirliyoruz. Eğer hatırlarsanız yapımcılar, verdikleri bir röportajda aynı görevi onlarca farklı yöntemle yapılabileceğini, her oyuncunun farklı bir deneyim yaşayacağını söylemişti. Gerçekten de öyle. Yolunuzun üstünde karşılaştığınız düşmanları ister öldürün, ister boş verin. İsterseniz yerleşim yerine bombayla, roketle, tüfekle dalın, isterseniz gizlice içeri sızıp "Boğaz Deşen Ajay" olun. Görevleri aldıktan sonra izleyeceğiniz yöntem tamamen size kalmış.ALINTIDIR
Sergen B.
4 Mart 2015 17:03
İlk Serisi İle Arasında Dağlar Kadar Fark Var :)