alexa
Farm Expert 2016
Farm Expert 2016 ile evinizde oturarak gerçek çiftçilik deneyimi yaşayın. Hayvan yetiştirme ve satma, tarla sürme başlıca olmak üzere bütün çiftçilik hayatını bu eşsiz simulasyonda deneyebilirsiniz. Farm Expert 2016 CD Key, satin aldiktan sonra Steam üzerinden aktif edilebilmektedir.
187
Farm Expert 2016 (İnceleme)
Kubilay A.
8 Mayıs 2016 22:13

Hepimizin içerisinde bir yerlerde atalarımızdan kalan bir çiftçilik merakı vardır. Bizim ergenlik dönemlerimizin ilk yıllarında piyasada olan tarım simülasyonoyunları yetersiz grafikleri yüzünden çok tad vermiyordu. Ancak şimdilerde piyasaya sürülen ve mükemmel grafikleri ile ön plana çıkan “En iyi çiftçi oyunu” olmaya aday yapım ise Farm Expert 2016. Metropollere ve kentlere sıkışmış günümüz insanını sanalda olsa doğal ortamlara, bağ, bahçe, meyve ve sebze işlerine götürmek bir hayli güzel olacağa benziyor.

farm expert 2016 sistem gereksinimleri

Farm Expert 2016’da Neler Var?

Oyun içerisinde bir çiftlikte yapılabilecek her şey düşünülmüş. En basit saman toplama işinden ekim, dikim, hasat dönemlerine kadar hepsini yaşıyorsunuz. Tarım alanları, dikim bitkileri ve çiftlik hayvanlarının yanı sıra modern tarım aletlerini satın alarak verimli yani intensif tarım yapabiliyorsunuz. Ürettiklerinizi şahıslara yada devlete satarak işleri büyütebiliyorsunuz.

farm expert 2016 yorumlar
Ve bütün bunlar son derece detaylı grafiklerle sunuluyor, oyunu en iyi tarım çiftlik simülasyon oyunu yapan nedende bu sanırım.
Peki böylesine güzel bir oyunun minimum sistem gereksinimleri ne diye merak ediyoruz hepimiz değil mi?

Cevap bulunamadı.