alexa
Farmerama
Farmerama, isminden de anlaşılabileceği gibi son yıllarda popülerlik kazanan çiftlik kurma temalı oyunların arasında kalite ve geniş içerik bakımından öncü durumdadır. Farmerama Çiftlik Altini satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
325
Farmerama Çiftlik Bayrağı
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:04
Çiftlik Bayrağı S.S.S
Çiftlik Bayrağı "2010 1'inci Doğum Günü" Etkinliğinde Verilmiştir.Şu Anda Hala Oyunumuzda Komşularda Güzel Bir Görüntü ve Ayrı Bir Hava Katıyor ve Çiftliğe güzel bir manzara yaratıyordur.
Peki Çiftlik Bayrağını Nasıl Değiştireceğim?
Çiftlik Bayrağını "Hasat Yardımcısı"nın yanındaki bayrağa tıklayarak düzenleme menüsünü açabilirsiniz.veya komşu menüsünden "kendi bayrağınıza" tıklayarak bayrak menüsünü açabilirsiniz.

Bayrak Menüsünü Nasıl Kontrol Edeceğim?
Bayrak Menüsü 3 Bölümde Ayrılmıştır:Bayrak Şekli,Bayrak Resmi ve Bayrak Deseni
Bayrak Şekli:
Buradan Bayrağınızın Şeklini Seçebilirsiniz.

Bayrak Deseni:
Bayrak Deseninizi Seçebilirsiniz.

Bayrak Resmi:
Bayrak Resmi Oyunda Bulunan Etkinlik Eşyalarına,Hayvanlara,bitkilere ve Diğerlerine Göre 4 Bölüme Ayrılmıştır.Bunlardan hangisi dikkatinizi çektiyse ona tıklayıp istediğiniz resmi seçebilirsiniz.

Bayrak Rengi:
Bayrak Deseni ve Bayrak Şeklinin Üst Kısmından 2 Rengide Ayarlayabilirsiniz.

Onaylamak/Reddetmek
Bayrak Resminizi Bitirdiniz Ve Beğendiniz O zaman Tik Butonuna,Beğenmediyseniz Vazgeçtiyseniz X Butonuna Tıklayarak Eski Haline Döndürebilirsiniz.

Bayrağınız Kaydedildiyse Bu Bildirim Çıkacaktır.


*Yenilik ve Aksilik Durumunda Güncellenecektir.

Neler Öğrendik?Çiftlik Bayrağının Yerini,Değiştirmeyi,Kategorileri Kaydetme veya Kaydetmeden Çıkmayı ,Komşu Listesinde Göründüğünü.
Yeni Sistem Renkler Ve Anlamları:
Ek Bilgi:(Zeytin Yeşili-Koyu Yeşil)
Neler Öğrendik:(Turuncu-Koyu Sarı)
Notlar:Kırmızı
Kavram Bilgisi:(Pembe-Koyu Pembe)
SSS Renkleri: 
S.S.S Mevcut(Teal) 
S.S.S Mevcut Değil(Mor)
Bu Sistemleri Sizin Görsellik Sayesinde Daha iyi Okuyabilmenizi,Ekstra bilgileri,Pekiştirme veya Özet geçme ve Daha Çabuk bulabilmeniz için yaptım 


Cevap bulunamadı.