alexa
Farmerama
Farmerama, isminden de anlaşılabileceği gibi son yıllarda popülerlik kazanan çiftlik kurma temalı oyunların arasında kalite ve geniş içerik bakımından öncü durumdadır. Farmerama Çiftlik Altini satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
269
Farmerama Günlük Giriş Bonusu
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:01
GÜNLÜK GİRİŞ BONUSU S.S.S

Günlük Giriş Bonusu Sayesinde Günlük Rastgele Hediyeler Alacaksınız!Tabi Level Farkedecektir.Özel Paketlerin Hediyeleri Büyük olmakla birlikte Belli Bir Level/Gün Gerektirir İçinden Çıkanlar Bellidir.
Nasıl Gidebilirim?
Haritayı Açtığınızda Sağ Alt Köşede Pasta Yiyen Bir Koyun Göreceksiniz Ona Tıklarsanız Sizi Günlük Giriş Bonusu Paketlerinin Bulunduğu Yere Götürecektir.
*Ayrıca Haritada Gitmeden Üstüne Gelerek Çıkan Baloncuktan Birdahaki Bonus İçin Ne kadar Kaldığını Görebilirsin.

Günlük Bonusumu Nasıl Alacağım?
Masadaki Kutuyu Açarsanız Günlük Giriş Bonusunuzu Alırsınız.Fakat İlk Okun Gösterdiği Yöndeki Pastayı Yiyip Sonra Paketinize Tıklamalısınız.

Animasyon:

Bonusunuz Hesabınıza Yüklenicektir.Ekranda çıkan bilgi panosundan ne çıktığını görebilirsin.

Levellere Göre Çıkabilecek Rastgele Bonuslar Nelerdir?

*Sürekli girmeye devam ederseniz birsonraki gün bonuslarından kazanma şansını yakalarken,1 Gün bile aksaklık durumunda 1. Gün bonusundan başlamak zorunda kalırsınız.(Tatil Modu Olanların Tatilde Hakkı Korunacaktır.Geldiklerinde kaldığı yerden devam edecektir)

Özel 5. Gün Bonusları Nelerdir? Bunları Nelere Göre Alabilirim?
5 Gün Ard Arda 
Girdiğinizde İlk 5. Gün Özel Hediye Alacak Sonraki 5. Günlerde Seviyeniz uyuyorsayine özel paket alacaksınız eğer paketleri almışsanız veya seviyeniz uymuyorsa klasik 5. gün bonusundan çıkacaktır.Aşağıdaki Tabloya Göre 5. Günde Özel Hediye Alırsanız Bu Ödülleri Kazanacaksınız.

Kekli Koyun Süs İtemi

Gelir:250 TP
Süre:
6 Saat
Alan:
2x1
Notlar:

*100. seviyedeki çiftçimiz hiç ara vermeden her gün oyuna giriş yaptığında bir sonraki seviyeye aitÖzel Günlük Giriş Bonusun sahibi olacaktır. Bu durum kendi seviyesine ait Özel Günlük Giriş Bonusunu alana kadar devam edecektir. 
Sonrasında ise oyuncu oyuna kesintisiz olarak giriş yapmaya devam ettikçe 5. güne ait bonusu almaya devam edecektir.

*Günlük Çarkıfelek bedava çevirme hakkı oyuna giriş yaptığınızda değil, Kara koyunu ziyaret ettiğinizde hesabınıza yüklenecektir! 

*VIP üyelerimiz şimdiye kadar olduğu gibi günlük 2 adet Çarkıfelek bedava çevirme hakkı kazanacaklardır.
Cevap bulunamadı.