alexa
Farmerama
Farmerama, isminden de anlaşılabileceği gibi son yıllarda popülerlik kazanan çiftlik kurma temalı oyunların arasında kalite ve geniş içerik bakımından öncü durumdadır. Farmerama Çiftlik Altini satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
630
Farmerama Bonus Kodu Kullanmak
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:07
Bonus Kodunu "Haber bülteni" ne girmen gerekiyor.Şekildeki gibi sırasıyla 1 ve 2. adımları izlersen Haber Bültenine gideceksin.

Haber Bülteninin Sol Alt Köşesinde "Bonus Kodu" Yazan Yer Bulacaksın Orayı Geçerli Kodu Yazıp Tik'e Tıklaman Yeterlidir.

Eğer Bonus İşe Yaradıysa Böyle Bir Bilgi(Gelmediyse Bekleyin veya Tekrar Girin):

İşe Yaramadıysa Böyle Bir ekran Çıkacaktır:
İşe Yaramama Nedenleri:1-Süresinin Geçmesi
2-Yanlış Yazılım
3-Büyük-Küçük Harf Hatası


Notlar:
* Günlük yeni bonus kodları verilmez.


* Ne zaman bonus kodu verileceğinin önceden tarihi belli değildir. Yeni Bonus Kodları verildiğinde güncel bonus kodları bölümünde bulabilirsiniz.
* Bonus kodları sayesinde özel itemler,CG,TP,süper yem süper gübre yada hasat yardımcıları ve benzeri fonksiyonlarını elde edebilirsiniz.


*Bonus kodlari sadece belli bir süre icinde gecerlidir ve hesap basına sadece bir kez kullanılabilir.
*Bonus Kodu kullanımında lütfen dogru yazım şekline dikkat ediniz.


*Haber Sayfasında bu bonus kodlarını ekleyebilir ve kullanabilirsiniz.


Neler Öğrendik? Bonus Kodunun Nerede Kullanıldığını,Belirsiz zamanlarda verildiğini ve sadece bir sefer kullanılım hakkı olduğunu(hesap başına),belirli bir süre sonra aktifliğini yitirip kullanılmaz olacağı ve ne gibi durumlarda işe yarayacağını öğrendik.
Cevap bulunamadı.