alexa
Farmerama
Farmerama, isminden de anlaşılabileceği gibi son yıllarda popülerlik kazanan çiftlik kurma temalı oyunların arasında kalite ve geniş içerik bakımından öncü durumdadır. Farmerama Çiftlik Altini satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
297
Farmerama Çiftlik Fotoğrafı Çekmek
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:06
ÇİFTLİK FOTOĞRAFINI NASIL ÇEKERİM?
Çiftlik Fotoğraf Çekme Aygıtını "Sağ Üst" Köşede Dişli Simgesinin Solunda Bulabilirsiniz.Tıkladığınızda En Altta Eski Fotoğraf Makinesi Resmi Göreceksiniz Ona Tıklamanız yeterli Olacaktır Sonrasında Fotoğraf Penceresi Açılacaktır.

Açılan Pencereden "Fotoğrafı Çek" Butonuna Basarak Fotoğrafı Çekebilirsiniz.Alttan Fotoğraf Çerçevesini Seçebilirsiniz Benim Seçtiğim "Doğum Günü Çerçevesi" dir.Bilerek Onla Koydum Çünkü Yarışmada Asıl İstediğim Oydu 
NOT:Hangi Arazide Bulunursanız O Araziyi Çekecektir.Şehir veya Zanaatte Bulunursanız Ondan önce Hangi Yere Gittiyseniz Orayı Çekecektir.

Çekmek İstemesseniz "İptal Et" Diyebilirsiniz.
NOT:Fotoğraflar 2 Saatte Bir Çekilebilmektedir.
ÇİFTLİK FOTOĞRAFINI NASIL HİZLİRESİM'E(Veya Başka) KOYMADAN LİNKİNİ ALABİLİRİM?
Bunun İçin Şehirde Bulunan "Postane" ye Gidiyoruz.

Ve Üstten "Fotoğraflar" Butonuna Tıklıyoruz.İsterseniz Fotoğrafınızı Buradan Da Çekebilirsiniz.Burdan Çekerseniz Şehirden Önce Gittiğiniz Araziyi Çekecektir.
Linki Kopyalamak İçin "
Bağlantıyı Kopyala" Demeniz Yeterlidir.Sonra Normal Forumexeye "Resim Ekle" Butonundan Koyabilirsiniz.

Neler Öğrendik:Fotoğrafı Çekmeyi,En Son Hangi Tarladaysak Onu Çekeceği ve Bağlantıyı Hiçbir Resim Depolama Sitesine Yüklemeden Foruma Koymayı öğrendik

Yeni Sistem Renkler Ve Anlamları:
Ek Bilgi:(Zeytin Yeşili-Koyu Yeşil)
Neler Öğrendik:(Turuncu-Koyu Sarı)
Notlar:Kırmızı
Kavram Bilgisi:(Pembe-Koyu Pembe)
Aktif Yarışma:Koyu Kahverengi
Neler Öğreneceğiz:Koyu Mavi
SSS: 
S.S.S Mevcut(Teal
S.S.S Mevcut Değil(Mor)
Cevap bulunamadı.