alexa
Farmerama
Farmerama, isminden de anlaşılabileceği gibi son yıllarda popülerlik kazanan çiftlik kurma temalı oyunların arasında kalite ve geniş içerik bakımından öncü durumdadır. Farmerama Çiftlik Altini satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
346
Farmerama'da Evlenmek ve Boşanmak
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 13:13
Konuya gelecek olur isek,Bu evlilikler tabi ki gerçek hayatta ki gibi paralı malesef sonu güzel olsa bile.Sizin "Arkadaşınız" olan birini seçin(Mektup Arkadaşlığı Olmaz Ekli Olması Gerekir.)ve hediye gönderme kısmından "Kalpten" kısmını açın açtığınızda aşağıdaki üç yüzük ve fiyatları ekrana bürünecektir.İstediğinizi seçin ve arkadaşınıza yollayın.

Gümüş Yüzük(The Silver Ring):

Fiyat:1500 Çiftlik Gümüşü(CC)

Altın Yüzük(The Gold Ring)

Fiyat:50 Çiftlik Altını(BB)

Elmas Yüzük(The Diamond Ring)

Fiyat:300 Çiftlik Altını(BB)

Aldım ve Yolladım Şimdi Neler Olacak?:
Yolladığınız kişi evli değilse ona böyle bir mesaj gidecektir.Ret ederse size reddetti,kabul ederse artık evlisiniz mesajı gelecektir.
Kabul-Ret Mesajı:


Başka bir durum ise,başkası ile evli olmak bu durumda "seçtiğiniz kişi zaten evli" gibi bir mesaj önünüze gelecektir.

Evlilik Avantajları ve Simgesi:
Eğer evli iseniz,sevgiliniz kabul ettiyse komşu listenizde o kişi pembe renkte gözükecektir.


Düğün Kemeri:
Ayrıca Size 
Yolladığınız Yüzüğe Göre Bir Hediye Gelecektir(Tabi onaylanırsa.) Düğün Kemeri;Düğün kemeri, gönderdiğiniz yüzüğe göre üç türdedir.
Not:Bu kemerler TP verip partnerler arası gün gün paylaşılarak toplanmaktadır.Bir gün diğer partner topladıyse diğer gün diğer partner tpsini alabilicektir.TP alamayan partnerde iteme tıklandığında "Sıra diğer partnerde" yazısı çıkacaktır.
Gümüş Yüzük-Gümüş Kemer:


Verim:24 Saat/100 TP
Altın Yüzük-Altın Kemer:

Verim:18 Saat/150 TP
Elmas Yüzük-Elmas(Pırlanta) kemer:

Verim:12 Saat/200 TP

Öpücük:İkinci bir avantaj Öpücük;Öpücükte yüzüklere göre üç ayrı bir şekilde yollanmaktadır ve TP oranları farklı olup "Günlük Bir Hediyedir."
Not:Öpücükler Günlük Hediye Hakkından Azaltacak Olup Hergün Birbirinize Yollayıp TP Kazanabilirsiniz.


Gümüş Yüzük-Gümüş Öpücük:100 TP
Altın Yüzük-Altın Öpücük:200 TP
Elmas Yüzük-Elmas Öpücük:300 TP
Seviye Çıkışı:
Eşler arasında seviye atlayınca "TP Toplama" kısmından Ekstra TP alacaksın!
Boşanmak:
Eğer boşanmak istiyorsanız sevgilinizin olduğu arkadaş hanesine tıklayıp "sil" butonuna basınız bir kereye mahsus "Gerçekten boşanmak istiyor musunuz?" butonu gelecektir "evet" derseniz eşiniz olmaktan çıkar ve tüm düğün kemerleri vb. silinir.
Not:Bir kere boşandıktan sonra eski sevgiliniz normal arkadaş olarak kalacaktır bir defa silerseniz arkadaşlıktan çıkar! Aynı sevgilinizle boşandıktan sonra istediğiniz kadar evlenebilirsiniz.
Cevap bulunamadı.