alexa
Farmerama
Farmerama, isminden de anlaşılabileceği gibi son yıllarda popülerlik kazanan çiftlik kurma temalı oyunların arasında kalite ve geniş içerik bakımından öncü durumdadır. Farmerama Çiftlik Altini satin alma isleminden sonra, Bigpoint ödeme sayfasi üzerinde E Pin seçilerek yüklenebilir.
272
Farmerama'da Sinema
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 12:58
Farmerama'da Sinema 
Sinema Sistemi sayesinde Hergün 3 Çiftlik Altını(Max),2250 Çiftlik Gümüşü(Max) veya 15 Süper Gübre(Max) dan birini Seçerek kazanabilirsin!
Sinemaya Nasıl Gidebilirim?Sinemaya Şehirden Gidebilirsin.Alışveriş Merkezi Önünde Bulabilirsin.

Videoyu Nasıl İzlerim? Ödülleri Nasıl Alacağım?
Sinemayı "İzle" Butonuna Tıklayarak İzleyebilirsin.Günlük 4 Film İzleyebilir ve Film Başına 15 Sinema Puanı Alabilirsin.Günde 60 Puan Toplayabilirsin.(Not:sponsorlar reklam göndermemişse ekranı kapattığında günlük 4 hakkından gitmeyecek ve 15 dakika beklemeyeceksin.)

Sinema Puanları Ne İşe Yarar?
Sinema Puanları Her Film Başına 15 Sinema Puanı Olmak Üzere Günde 4 Defa 60 S.puanı Kazan! Bunları (Çiftlik Gümüşü,Çiftlik Altını veya Süper Gübre) almak için harca Sinema Puanlarını Sağ Üst Köşede Görebilirsin.Sinemayı izleyince Sinema puanı kazandığını belirten aşağıdaki uyarı gelir.

Not:Bu Uyarı Gelmesse Biraz Bekle Eğer Yine Gelmeyip Hesabına Yüklenmemiş ise Support'a Başvur.
Support'a Başvurmak S.S.S(Konu Mevcut Değildir Açılınca Güncellenip Linki Eklenecektir.)

Önemli Notlar(Özet Anlatım):
*İzlemiş olduğunuz her video için 15 Sinema Puanı kazanacaksınız.
*Toplamış olduğunuz sinema puanları karşısında TP, ÇG, ÇA, Süper Gübre gibi ödüller kazanabilirsiniz (alacağınız ödülleri kendiniz belirleyebilirsiniz).
*Günde en fazla 4 adet video izleyebilirsiniz.
*Sinema Puanlarını kazanmak için video sonuna kadar izlenmelidir
Bazı videolar izlendiğinde ekranın sağ alt köşesinde 'Kredileri Al' butonu mevcuttur ve sinema puanlarının hesaba yüklenmesi için video sonunda buton aktif hale geldiğinde butona basılmalıdır.
Cevap bulunamadı.