alexa
Fifa 13
Fifa serisi, uzun ve başarılı yolculuğunu Fifa 13 ile sürdürmektedir. Başarılı serinin yirminci oyunu olarak manevi bir değeri de sahiplenen yapım, günümüzde futbolun, sanal dünyada elde ettiği profesyonel noktanın başarılı bir şekilde anlaşılmasına ve kişilerin bu yapımlardan ne denli büyük keyif aldığının ortaya çıkmasına imkân vermektedir. DurmaPlay'den alacaginiz Fifa 13 Cd Key 'leri hemen Origin hesabinizda aktif edebilir ve Fifa 13 indirmeye baslayabilirsiniz.
92
Eleştri
Ekin G.
4 Mart 2015 16:56

Tactical Defending’e. Geçen yıl yeni defans sistemi oyuncuyu o kadar zorlamıştı ki, oyuncular defans yapmak için oyuna yeni eklenen kaleciyi seçme tuşuna basarak yapay zekanın kendileri yerine defans yapmasını sağlıyordu.

EA Sports daha sonra online oyunlardan bu özelliği kaldırarak bu problemin önüne geçmeye çalışsa da, sağ analog ile gerilerden bir oyuncuyu seçerek (ya da ileriden) yine yapay zeka ile savunma yapmaya devam edilmişti.

Bu yıl defans sistemi elden geçirilerek, topa yapılan hamlelerin kolaylaştırılması sağlanmış ve artık bir oyuncuya yapışmak için kullandığınız X tuşuna bastığınızda aradaki mesafe çok uzun değilse oyuncu boşa hamle yapmıyor. Bu sayede yanlışlıkla bastığınız X tuşu ile bir anda defans yaptığınız oyuncunun yalan olması artık söz konusu olmaktan çıkmış.

Her ne kadar oyunca  hücum yapmak da kolaylaştırılmış olsa da, FIFA 12’ye oranla defans-hücum dengesi çok daha iyi sağlanmış diyebilirim. Oldukça önemli bir konuydu bu denge ve geçtiğimiz yıl dengeler kesinlikle hücumdan yanaydı. FIFA 13’e bir artı puan da defans sisteminden geliyor.

Cevap bulunamadı.