alexa
Fifa 13
Fifa serisi, uzun ve başarılı yolculuğunu Fifa 13 ile sürdürmektedir. Başarılı serinin yirminci oyunu olarak manevi bir değeri de sahiplenen yapım, günümüzde futbolun, sanal dünyada elde ettiği profesyonel noktanın başarılı bir şekilde anlaşılmasına ve kişilerin bu yapımlardan ne denli büyük keyif aldığının ortaya çıkmasına imkân vermektedir. DurmaPlay'den alacaginiz Fifa 13 Cd Key 'leri hemen Origin hesabinizda aktif edebilir ve Fifa 13 indirmeye baslayabilirsiniz.
306
Fifa 13 Kariyer Hikayeleriniz
Sergen B.
1 Nisan 2015 12:31
Bu başlıkta futbolculuk/menajerlik kariyerinizde yaşadıklarınızı, paylaşmak istediklerinizi toplayalım. Fifa'da kariyer hikayeleri, FM serilerindeki kadar takip edil(e)mediğinden böyle bir başlık yeterli olur bence. Bütün kariyerlerimiz anlatmaya falan da gerek yok. Sadece belli başlı şeyler yeterlidir.

Ben başlıyayım. 

İngiltere 2. lig takımlarından Millwall ile menajerlik kariyeri açmıştım. Lig kupasından ilk turda elendim  FA Cup'ta son 16 ya kaldım, gittim Watford'a elendim orada. Ligte 46 maç sonunda son maçla, son sıradan playoff'a girdim. Yani 6. oldum. Playoff'ta olağanüstü dikkatli oynadım. Finalde Wembley'de Leeds United'ı 4-0 yendim. 

Yeni sezonda iş olanaklarına baktım. Liverpool, Tottenham, A. Madrid, Real Sociedad vardı. Hepsi bana güldü  istemediler yani beni. Bu Fifa 13'ü, 12'den ayıran bir özellik. Çünkü 12'de böyle bir başarının arkasından herhangi ortalam üstü bir takıma gidebilirdik. Ve biz istediğimiz seçerdik. Bunda sen başvuru yapıyorsun. Onlar kabul etti etti, etmezse aynı takımla devam. Başka şans yok. Bunu çok beğendim.

Yine Millwall ile premier lige devam ettim. Kadroda çok eksik vardı. Bunları tamamladım. (Burada da güzel bir şey var. Transferler daha gerçekçi olmuş. Çok iyi oyuncuları ucuza falan alamıyorsunuz. Ayrıca bir şey daha var. Bu bir çok kişinin de hoşuna gider. Kariyer modda artık oyuncu alıp satarak para kazanılabiliyor. Bunlar da çok tutarlı ve gerçekçi olmuş. Eskiden zordu bu. Oyuncunun performansı iyi ise normal değerinden yükseklere satabiliyorsunuz.)

Şu an 4 maç sonunda 2 galibiyet, 2 beraberliğim var. Millwall taraftarı bulutların üstünde  ama daha çok erken tabii ki de. Daha oyun scriptlerini çalıştırmadı.  onlara karşı koyabilirsem (ki bir alt ligde son maçlarda fena karşı koydum  ) demeyin benim keyfime...
Cevap bulunamadı.