alexa
Fifa 13
Fifa serisi, uzun ve başarılı yolculuğunu Fifa 13 ile sürdürmektedir. Başarılı serinin yirminci oyunu olarak manevi bir değeri de sahiplenen yapım, günümüzde futbolun, sanal dünyada elde ettiği profesyonel noktanın başarılı bir şekilde anlaşılmasına ve kişilerin bu yapımlardan ne denli büyük keyif aldığının ortaya çıkmasına imkân vermektedir. DurmaPlay'den alacaginiz Fifa 13 Cd Key 'leri hemen Origin hesabinizda aktif edebilir ve Fifa 13 indirmeye baslayabilirsiniz.
153
Hala Oynamadınız mı ?
Ekin G.
4 Mart 2015 16:51

FIFA 13’ü tutuyoruz ve 2011 yılının tartışmasız kralı olan FIFA 12’nin ardından yapılabilecek yenilikleri merak ediyorduk açıkcası ve EA Sports, yayımladığı videolar ve oyun fuarlarında yapılan tanıtımlarla tüm detayları açığa çıkarmıştı.

Precision Dribbling’e getirilen yenilikler, FIFA 12’de hem çok beğenilen ama aynı oranda da eleştiri alan Tactical Defending sistemlerinin nasıl geliştirileceği ve en önemlisi bir futbol oyununda ilk kez karşımıza çıkan ve oyuncuların hareketlerini neredeyse gerçek hale getiren Impact Engine’in hatalarının düzeltilip düzeltilemeyeceği merak konusuydu.

Şimdi oyunu oynama fırsatı bulduk (gerçi demosunu oynamıştık ama arada oynanış açısından farklar var) ve sizler için inceliyoruz.


Cevap bulunamadı.