alexa
Fifa 13
Fifa serisi, uzun ve başarılı yolculuğunu Fifa 13 ile sürdürmektedir. Başarılı serinin yirminci oyunu olarak manevi bir değeri de sahiplenen yapım, günümüzde futbolun, sanal dünyada elde ettiği profesyonel noktanın başarılı bir şekilde anlaşılmasına ve kişilerin bu yapımlardan ne denli büyük keyif aldığının ortaya çıkmasına imkân vermektedir. DurmaPlay'den alacaginiz Fifa 13 Cd Key 'leri hemen Origin hesabinizda aktif edebilir ve Fifa 13 indirmeye baslayabilirsiniz.
192
Özet.
Ekin G.
4 Mart 2015 17:00

Oynanış konusunda her yıl yapılan geliştirmeler, PC sürümünün artık konsol sürümleriyle birebir aynı oyun olması, sesleri, atmosferi ve bir futbol oyunundan beklediğiniz neredeyse her şeye sahip olması nedeniyle bir saniye bile düşünmeden satın alıp oynamanız gereken bir oyun FIFA 13.

Bu cümlemden sonra Pro Evolution Soccer fanatikleri belki beni vurmak isteyecek ama iki oyun arasındaki fark siyah ile beyaz arasındaki fark kadar büyük. PES 2013 bu yıl FIFA serisine biraz daha benzemiş olabilir ama bir şeyin gerçeği dururken kopyasını kim ister ki?

PlayStation 3 sürümü biraz tuzlu olsa da PC sürümünün oldukça uygun bir fiyatla satışa sunulduğunu da belirterek kesinlikle sonuna kadar tavsiye ettiğim bir oyun olduğunu söyleyeyim ve incelememi noktalayayım. Durmayın, hemen FIFA 13’ü edinin ve oynayın.

Gökhan Ç.
17 Haziran 2016 23:02

FIFA 16 çıktı. Artık pek FIFA 13 oynamaya gerek yok gibi.