alexa
Fifa 14 ( PS4 )
Fifa, 1993 yılından beri EA Sports tarafından çıkarılan bir futbol oyunudur. EA Sports Ignite ile güçlendirilmiş olan Fifa 14, oyuncuların dünya çapındaki futbolcular gibi düşünüp, hareket etmesini sağlıyor. Fifa 14 Playstation 4 oyunu kargo ile belirttiginiz adrese en hizli sekilde gönderilecektir.
233
FIFA 14 Hakkında BilgiLer
Serhat Ç.
15 Aralık 2014 09:05
Electronic Arts’ın efsanevi futbol serisi FIFA’nın 2014 versiyonuna çok az bir zaman kalmış durumda. Pro Evolution Soccer ile süren mücadelesinde FIFA bakalım başarıyı bu sene de sağlayabilecek mi? 

FIFA 14’ün yeni nesil versiyonları bambaşka bir oyun motoru ile geliştirilecek. “Ignite” adındaki bu oyun motoru grafiksel ve oynanışsal olarak oyunu çok etkileyecek. EA bu motor ile birlikte futbolcuların hareketlerinde büyük gelişme yapacak. Zaten FIFA 14’ün en etkileyici taraflarından biri, bu motor ile geliştirilmesi oldu. Futbolcuların zekası daha üst seviyeye çıkarılacak ve bu şekilde daha mantıklı hareketler sergileyecekler. Üstelik “True Player Motion” adını verdikleri yeni bir sistem ile birlikte futbolcuların hareketleri her türden olaya uyum sağlayacak. Yani hava koşulları oyuncuların daha çok yorulmasına ve daha yavaş koşmasına neden olabilecek. 

Taraftarlar bizleri coşturacak ve oyuncularımız moralleri yerine gelecek veya tam tersi olabilecek. FIFA 14 yapılırken en küçük detaylar bile düşünülmüş olduğu söyleniyor. Mesela top arkanızdan koşturuluyorsa, futbolcunuzun geriye dönüş animasyonu bile olacak. Şut çekmenin bu oyunda biraz daha zorlaştırılmış olduğu söyleniyor. 

Eğer dümdüz kaleye koşarak şut çekerseniz çok süratli olduğunuzdan şutunuz saçma sapan yerlere gidebilir. Bundan dolayı paslaşarak gol atmak daha önemli olacak. Teknik detaylar haricinde grafiklerde de oldukça büyük gelişmeler göreceğiz. Futbolcuların suratlarının daha detaylı şekilde hazırlanmış. Stadyum ise genel olarak daha iyi bir görüntü sağlayacak. 

Taraftarlar ve daha canlı olacaklar. İçerisinde Türk takımı olarak sadece Galatasaray’ın bulunacağı açıklandı. Hepimiz heyecanla FIFA 14'ü ve bize sunacağı yenilikleri bekliyoruz.
Cevap bulunamadı.