alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
181
Daha gerçekçi bir deneyim!
eray ö.
5 Şubat 2015 10:57
Gerçeğe daha yakın bir oynanış sunmak istiyorlar. Bu yüzden oyuncuların oyunu paslı olarak oynamasına zorlamışlar diyebiliriz. Bu konuda çok da haklılar. Hızlı koşan bir oyuncuyu alıp dümdüz koşarak gol atma olayını kaldırmayı istemişler. Normal bir futbol maçında hangi adam bunu yapabiliyor doğru değil mi? (C. Ronaldo?)

Dediğim gibi oyunu daha çok paslı sisteme çevirmeye çalışmışlar. Ne kadar doğru paslaşırsanız gol atmaya da o kadar çok yaklaşıyorsunuz. Bu gerçekten iyi bir düşünce. Gerçekçilik futbolda bana göre çok önemlidir zaten. Bu olay sayesinde refleksleriniz ve hisleriniz ön plana çıkıyor. Yani oyunu daha fazla hissederek oynuyorsunuz. Bir nevi yaşıyorsunuz. Paslara o kadar çok önem verilmiş ki, atış hızınız ve yüksekliğiniz pozisyonlar üzerinde ciddi etkilere sahip oluyor.
Atacan K.
27 Nisan 2015 02:19

Gerçeğe yakınlık olarak FIFA üzerine yok bu çok net. :)