alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
141
Fifa 14 Genel Rehber B18
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:13
Strenght(Güç) : Bu seneki büyük faktörlerden biride güç karakterinizin formadan çekilirken ki düşmeme,ayakta durmasına yardımcı olur genelde defansların diğer oyunculara göre bu statı yüksek olur ama bazı forvet oyuncularınında bu statı yüksektir ve onlardan top almak oldukça zordur hele birde koşuya başlarlarsa arkalarından müdahele yapmak çok zordur.Bu seneki ana statdır bana göre.

Aggression(Saldırganlık) : Oyuncunuzun topu korumasında ve kazanmasında büyük rol oynayan statdır.Omuz omuza giderken ki oyuncunun hırsını belirler,düşük statlı oyuncular omuz omuzada çabuk bırakırlar topu ve press yapmazlar,yüksek statlı oyuncular yere düşene kadar topu bırakmaz ve kaybettiklerinde press yaparlar.Bi örnek vereyim Sabrinin aggression oyun içinde 95'di galiba :)

Positioning(Pozisyon alma) : Forvetler için anahtar bir statdır,oyuncunun doğru zamanda doğru yerde olmasını sağlar.Kornerler,hava topları vs...

İnterceptions(Top kesme/Engelleme) : Rakip takımın paslarını engellemek için olmazsa olmaz bir statdır.Yüksek statlı oyuncular muhteşem engellemeler yapabilir ve topu size kazandırabilirler.

Vision(Görüş) : Oyuncunuzun ne kadar sahayı iyi gördüğünü belirler.Pas atarkenki anahtar statlardan biridir,yüksek statlı oyuncular defansdan bile ileriye doğru harika hava pasları atabilirler.Pas statlarıyla birleşik bir stat diyebiliriz.

Skill Moves(Yetenek hareketleri) : 1 yıldız ve 5 yıldız olarak sıralanır yüksek yıldızlı oyuncular Neymar,Ronaldinho gibi,şık hareketler yapabilirler tabi sizin yeteneğinize bağlı bir statdır.

Work Rates(Çalışma Oranı) : Bunu uzunca açıklamıştık yukarda zaten ama tekrar açıklayayım.Oyuncunuzun sahadaki çalışkanlığı,ne kadar mesafe katettigi.

Devamı bölüm 19da.
Cevap bulunamadı.