alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
125
Fifa 14 Genel Rehber B2
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:02
Rakibinizin hareketlerini izleyin!
İşte defans yaparken anahtar olayımız bu olacak,rakibimizin hareketlerini izlemek 1.kural sakın ama sakın dallama gibi rakibinizin üstüne koşmayın bekleyin o gelsin ve haraketlerine göre hareket edin.

Rakibi değil koşu yollarını kapayın!
Yine söylediğim gibi rakibe sakın ama sakın sprint tuşuna basılı tutarak koşmayın,öbür türlüde koşmayın.Jockey tuşu dediğimiz tuşla yavaş yavaş izleyin ve defansınızın arkasına sızmaya çalışan forvetlerin yolunu kesin çünki örnek vermek gerekirse Aubameyang gibi bir forvet varsa karşınızda ve siz çizgi halinde durmaya ısrar ederseniz o adam sizin defansınızı yarar geçer.Bu tür oyuncular
''Tries to beat offside trap'' yani Ofsayt tuzağını kırmaya çalışan oyunculardır bunlara çok dikkat edelim bir uzun topda işinizi bitirebilirler bu yüzden pas atan adamı durdurmak yerine koşan adamı durdurun her zaman.

Devamı bölüm 3te :):)
Cevap bulunamadı.