alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
110
Fİfa 14 Genel Rehber B4
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:04
Defans seçimi !

Benim oyundaki favori defansım Kompany nedeni ise iyi bir hıza sahip,boyu yeteri kadar uzun 6.4 bir defans için yeter artar bile ve defansif özellikleri muhteşem tek eksiği Work rate medium/medium olması ki work rate olayınada gelecem biraz sonra.
İkinci bir favorim ise Hummels her ne kadar biraz yavaş olsada defansın arkasına bir tane top geçirdiğini hatırlamıyorum.Nedeni oyunu okuma yeteneği yani oyunda buna ''İnterception'' diyoruz Türkçesi engelleme falan oluyor galiba.Ve yine tek sorunu work rate high/medium olması neyse bunlara gelicem.

Evet arkadaşlar defans seçerken mutlaka bir defansınızın hızlı olması gerek ve öbür defansınızın defansif özelliklerinin yüksek olmasına dikkat edin hızı pek önemli değil ama +65 pace olması her zaman ilk tercihimiz olacak.
İlerde Work rateleriyle anlatacağım.

Devamı bölüm5te :):):)
Cevap bulunamadı.