alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
150
Fifa 14 Genel Rehberi B12
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:21
Oyundaki statlar ne anlama geliyor ? !
Hepsini tek tek açıklayacağım arkadaşlar.

Ball Control (Top Kontrolü ) : Oyuncunuz topu ne kadar iyi kontrol ediyor ? Ve oyuncularınızın topu ne kadar iyi/kötü ilk dokunuş(first touch) yapmasını etki eden statdır.

Crossing (Orta Açma) : Oyuncunuzun ceza sahasına ne kadar iyi orta açacağını belirleyen statdır.

Curve (Falso) : Oyuncunuz topa ne kadar falso verebilir? Belki her zaman işe yaran stat değildir ama bazı durumlarda oyuncunuzun harika paslar ve harika şutlar atmasına yardım eder.Fitnesse shot için olmazsa olmaz bir statdır.

Dribbling(Top Sürme) : Oyuncunuz topla birlikte ne kadar seri hareket edebilir? Topu dokunuş yeteneğidir oyuncunuzun topu bi nevi ayağına yapıştırmasını sağlar.Top Kontrolüne bağlı bir statdır eğer oyuncu iyi bir dribblingi varsa zaten top kontrolüde iyidir.

Devamı B13te.
Cevap bulunamadı.