alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
124
Fifa 14 Genel Rehberi B13
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:23
Finishing(Bitiricilik) : Bir forvet için olmazsa olmaz bir stat,ceza sahasında topu kaleye nasıl göndereceğini,son dokunuşunu belirler.Yüksek statlı bir oyuncu en zor açılardan bile çok iyi goller atabilir.Bu stat  uzaktan atılan şutları etkilemez.

Free Kick Accuracy(Serbest vuruş isabeti) : Serbest vuruşlarınızın ne kadar isabetli olduğun gösterir.Falso ile birlikte birleşince oyuncuyu etkili bir serbest vuruş oyuncusu yapabilir.

Heading Accuracy(Kafa vuruşu isabeti) : Kafa vuruşlarının ne kadar isabetli gideceğini belirler,defans ve forvet oyuncuları için olmazsa olmaz bir statdır.

Long Passing(Uzun Pas yeteneği) : Oyuncunuzun ne kadar iyi uzun paslar atacağını gösterir yüksek falso yeteneği olan bir oyuncu uzun paslarına muhteşem falsolar verebilir.Ara paslarınıda etkiler.

Devamı Bölüm 14te.
Cevap bulunamadı.