alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
209
Fifa 14 Genel Rehberi B15
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:25
Long Shots(Uzun Şut yeteneği) : Oyuncunuz uzaktan ne kadar iyi şutlar atabilir.Ceza sahasından atılan tüm şutları etkiler ve atılan şutların isabet oranını artırır.

Marking(Markaj) : Defans oyuncular için en önemli statlardan biridir,rakip oyuncuları ne kadar iyi markaja aldıgını belirleyen statdır.

Penalties(Penalti İsabet) : Penaltı atarken isabeti ve şut ayarı yaptığınız yeşil barın dahada genişleyip rahat bir penaltı atmanızı sağlar.

Short Passing(Kısa pas yeteneği) : Oyuncunuz kısa pas isabetini ve yeteneğini belirler.

Shot Power(Şut Gücü) : Oyuncunuzun topa ne kadar sert vurduğunu belirler uzaktan atılan şutlar için gerekli olan bir statdır,düşük bir şut gücü ile uzaktan gol atamazsınız çünki top çok yavaş bir şekilde seyahat eder.Bu statın yüksek olması kalecileri yenmenin en iyi yoludur.

Devamı bölüm 16da:)
Cevap bulunamadı.