alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
186
Fifa 14 Genel Rehberi B16
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:28
Sliding Tackle(Kayarak Müdahele) : Oyuncunun kayarak müdahelerdeki isabeti ve foul yapma oranını düşürür,yüksek statlar ile oyuncunuz bazen uzunca kayabilir.Şutları bloke etmede önemli bir statdır.

Stand Tackle(Top Çalma) : Oyuncunun rakip oyuncunun ayağından rahat bir şekilde topu almasını sağlar ve bu sürede ayakta durmasına etki eder.

Volleys(Voley yeteneği) : Oyuncuzun topa ne kadar isabetli bir şekilde vole vurma yeteneğidir size doğru gelen seken toplardada bu stat iş görür.

Şimdi geçelim fiziksel statlara.

Acceleration(Hızlanma) : Oyuncunuzun durdurduğu yerden ne kadar hızlı sürede koşuya başlaması.Kısa koşular yapmak için iyi statdır.

Agility(Çeviklik) : Oyuncunuzun ne kadar iyi hareket edeceğini ve çabuk yön değiştireceğini belirler bi nevi atikliği belirler.

Devamı bölüm17de :)
Atacan K.
27 Nisan 2015 02:15

Çok teşekkürler ya eyvallah. :)