alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
168
Fİfa 14 Genel Rehberi B17
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:11
Balance(Denge) : Oyuncunuzun ayağını yere sağlam basmasını sağlar ve topu korurken dengede durmasını sağlar.Keskin dönüşler yapmayada yardımcı olur.

Jumping(Zıplama) : Oyuncunun ne kadar yükseğe sıçrayacağını belirler.Uzun oyuncuların genelde jumping'i düşük olur çünki onların zaten fazla zıplamalarına gerek yoktur.Ancak ondan kısa ama çok yüksek zıplama olan yeteneği bir oyuncu bazen uzun oyuncularla boy ölçüşebilir.Kafa toplarını etki eden bir statdır.

Reactions(Reaksiyon) : Oyuncunuzun oyuna ne kadar hızlı reaksiyon sağladını gösterir,rebound topları gole çevirmede ve topu defansdan uzaklaştırmada önemli bir statdır.

Sprint Speed(Koşu hızı) : Oyuncunun maksimumu hızını belirler uzun koşularda önemli bir statdır.Hızlanma statıda burda büyük rol oynar çünki ne kadar yüksekse hızlanma oyuncunuz o kadar çabuk maksimum hızına erişir.

Stamina(Enerji) : Oyuncunun maçda ne kadar enerji harcadığını gösterir yüksek statlı oyuncuların stamina barı daha çabuk yenilenir ve koşu yaptığınızda daha az düşer.High/High work rateli oyuncular için kesinlikle yüksek olması gereken bir statdır.


Devamı bölüm 18dedir.
Cevap bulunamadı.