alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
158
Fifa 14 Genel Rehberi B19
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:16
Custom Tactics !
FIFA 10'dan beri kullandığım ve oyun stilime büyük etki ettiğini düşündüğüm bir olaydır.
Herkesin oyun stiline göre kendi custom tacticlerini çıkarmalarını öneririm.
Böyle bir video var bunun hakkında
llinki:http://www.youtube.com/watch?v=WxViiQPsWiI
Video İngilizce ama ne olduğunu anlayacağınızı umuyorum aklınız bir şey takılırsa bana yazın,cevaplarım.

Ticaret Olayı !
FIFA'da ticaret artık büyük önem taşıyor her sene olduğu gibi,eğer maç yapmadan para kazanmak istiyorsanız biraz zamanınızı ticarete harcamanız gerekiyor.Para kazanmanın tek yolu ise ucuza alıp,pahalıya satmak.
Ticarette benim kullandığım item Kontratlardır,çünki oyundaki en önemli ve en çok kullanılan itemdir kontratlar.Mesela 350'e gold kontrat aldınız diyelim bunu mutlaka 450'e satmaya çalışın.Benim gördüğüme göre oyun 11-2 arası itemler çok ucuz oluyor normale göre,akşam ise bütün itemler pahalaşıyor ben böyle gözlemledim.
Ve birde unutmamak lazım EA her sattığınız itemden %5 vergi alıyor,buna göre hareket edin.

Devamı bölüm 20de okuduğunuz için teşekkürler.
Cevap bulunamadı.