alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
165
Fifa 14 Genel Rehberi B8
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:10
High/Low genelde kanat ve forvet oyuncularının sahip olduğu ve bu tür oyuncuların çok nadir ve oyunda pahalı olduğu görülür.Bu oyuncular defansa hiç bir zaman gelmezler belki maç boyunca 1-2 kere oda belki ama sürekli atakta iş yaparlar ve golü ararlar,sürekli ilerde bir koşu halindedirler gol yollarında sıkıntınız varsa forvete bu türden bir oyuncu alabilirsiniz.

Low/High - Sürekli defansı düşünen ve geride duran oyunculardır eğer çok fazla kontra ataktan gol yiyorsanız bu tür defans oyuncularına yönelin farkı göreceksiniz ama oyun kurmak için pekde iyi seçim değillerdir çünki genelde geride beklerler pek oyun kurma gibi bir lüksleri yoktur sadece defansı düşünürler.

Bölüm saçma geldiyse bölüm7yi okuyun ! Devamı bölüm 9 da okuduğunuz için teşekkürler.
Cevap bulunamadı.