alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
103
Fifa 14 Genel Rehberi B9
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 16:12
Medium/Medium

Bu oyuncular sürekli oyunun ortasındırlar ve arada defansa gelip arada atağa katılırlar.Bu tür work rateler orta sahalar için güzeldir çünki genelde oyunun ortasında bekleyip top dağıtırlar.(Şöyle bir söz vardı eğer Gerrard med/med work ratesine sahip olsaydı oyunun en iyi orta sahası olurdu)
Ama eğer forvetteki oyuncunuz med/med work ratesine sahipse hele onu tek forvet oynatıyorsanız işte başınız ağırmaya başlayacak.Çoğu kez pozisyonu dışındadır orta açmak istediğinizde içerde değildir,ara pası atacaksınızdır koşu yapmıyordur falan.Bu tür oyuncuları orta sahadan oyun kurmayı sevenler için öneriyorum.


Evet diğer work rateleri açıklama gereksimi duymadım çünki bu yoldan çıkarak onlarında ne olduklarını anlayabilirsiniz.

Formasyona göre work rate olayı değişir her formasyonda değişik work rate gereksimi ortaya çıkar ama bunu sizin oyun stilinizede bağlıdır o yüzden hangi formasyon ve oyuncu ile iyi işler yapıyorsanız onla devam edin.

Lütfen önceki bölümleri okuyun yoksa saçma gelebilir.Devamı bölüm 10 da okuduğunuz için teşekkürler.
Cevap bulunamadı.