alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
244
FİFA 14 GENEL REHBERİ BÖLÜM-20 (SON)
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:19
MOMENTUM OLAYI.
İşte FIFA'nın kilit noktası sanırsam bu bazen oyuncularınız salaklaşır,reaksiyon hızları düşer,hamle yapmazlar her şutunuz direği vurmaya başlar elinizde Ronaldo olsa bile bronz bir sağ beke bile topu kaybeder,koşuda yenilir.İşte buna oyunda momentum diyoruz,momentum için yazacak,çizecek pek bişe yok.EA'nin sırf kötü oynayan oyuncular oyundan soğumasın diye eklediği saçma sapan bir sistem, olan bizim gibi iyi oynayan oyunculara oluyor ama EA'nın zerre kadar umrunda değil bu.
Adamlar parasına bakıyor başka bişe değil o yüzden momentum olayına pek takılmayın veya momentuma yakalandığınızı düşünüyorsanız öncelikle tüm takımı D-Padden ''Ultra Defensive'' alın bu biraz yardımcı olabilir ama benim önerim şudur ''Mola verin''. Evet,mola verin. Ne zaman yenilgi serilerine girerseniz oyunu kapayın mola verin.Hatta o gün hiç oynamayın girmeyin.

Mutlaka FIFA'yı iyi gününüzde oynayın,kendinizi iyi hissediyorsanız maçlara girin yoksa eğer yorgunsanız ve kafanızda başka sıkıntılar varsa kesinlikle girmeyin diyorum çünki maçda sakin olmanız gerekiyor 1 gol yediginizde hemen bozmayın kendinizi daha maç 90 dakika.
Ve şunuda söylemek istiyorum 10 gol yeseniz bile maçdan çıkmayın,kesinlikle hiç bir maçı terketmeyin,fark yeseniz bile sonuna kadar oynayın,kendinize ders çıkarın yenilgiden eğer bunu yaparsanız başarıyı yakalarsınız.Bir formasyona alışmak için en az onunda 50 maç yapın eğer hala çalışmadığını düşünüyorsanız işte o zaman formasyonu değişin.

OKUDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ OYUNLAR ARKADAŞLAR.

NOTLAR:
Yanlışlıkla bölüm 13'ten 15'e atlamışım onu kafaya takmayın:)
Fifa 12 Rehberime ve Fifa 14 Kimya (Chemistry) rehberime de göz atabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.