alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
229
Fifa 14 Oyuncu İnceleme Bölüm 3
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:55
Pace(Hız):Bentekenin biraz ağır kaldıgı doğrudur ancak tekrar ediyorum 193cm bir oyuncu için 81 pace çok iyi gerçekten ve o kadarda yavaş değil.71 Agility ile 83 Acceleration ve 82 Sprint speed birleşince Benteke aslında o kadarda yavaş bir oyuncu olmadıgını oyun içinde anlayacaksınız.

DRI(Top sürme):82 Ball control + 78 Dribbling + 71 agility + 193cm boy = ve  karşınızda amuda kalkabilen bir ayı var.Bentekenin top sürmesini bu kadar açıklayabiliyorum çünkü beni oldukça tatmin etti bu statlar.Her ne kadar Bentekeyi Target man olarak oynatsamda top sürmesi etkileyiciydi.3 Yıldız beceri hareketleride oldukça yeterli bir target man için.87 Aggressionuda buraya eklersek Bentekeden top almak gerçektende çok zor.Hele birde topu koruma tuşuna basın L2 ,Bentekeden top almak imkansız bir duruma geliyor.

Devamı bölüm 4'te.
Cevap bulunamadı.