alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
301
Genel Rehber Bölüm 3
Sergen B.
2 Nisan 2015 19:50
Kafa golü yemekten bıktım !
Ne yalan söyliyeyim bende bıkmıştım ilk başladığımda ama ne zaman bunu avantajım olarak kullanmaya başladığım zaman bende başkalarını bıktırdım baya galiba (rage quit) ehehe.
Evet eğer rakibiniz orta açacak ise içerdeki adamı durdurmak veya tutmak yerine,orta açmaya giden adamı ölümüne durdurun kayın,foul yapın(arkadan ise yapmayın tabi).Top aut veya korner olacak diye korkmayın o adamı mutlaka durdurun.
Ve mutlaka eğer kanat adamınız varsa onu seçip bek adamına yardım etmesini sağlayın böylelikle hem defansınız rahatlar hemde oyun kurarken daha fazla seçeneğiniz olur.
Ve mutlaka defans oyuncularınız 6.1 boyundan uzun olsun.6.1 boy minimum oda eğer defans oyuncununu zıplama yeteneği(jumping) 90'nın üstündeyse.
Chedjou ve Koscienly aklıma gelen örnekler.

Bekleriniz mutlaka karşı rakibinizin sprinter kanat oyuncularını durdurcak hıza sahip olsunlar çünki bana göre bir bekde olması gereken en önemli olay hız.Böylelikle hem kanattan gelen ortaları azaltırız hemde kanatlardan iyi bindirme yapabilen beklerimiz olur ve geri gelirkende sıkıntıları olmaz çünki zaten hızlılar.Aklıma gelen örnekler = Abate,Walker

Direk müdahele yapın sakın içerdeki adamı tutmaya çalışmayın.

Devamı bölüm4te :):):)
İsimsiz Üye
10 Temmuz 2015 20:28

abi çok yaralı olduğuınn için saol