alexa
Fifa 14
Serinin yirmi birinci ve an itibarı ile en yeni oyunu olan Fifa 14, dünyanın tartışmasız en çok kullanılan futbol oyunu konumunda olup, kişilere sanal dünyada gerçeğe en yakın futbol keyfini yaşatmayı vaat etmektedir. Fifa 14 Cd Key aldiginizda Origin üzerinde kullanabileceginiz Fifa 14 Cdkey'ine sahip olacaksiniz. Fifa 14 Coins 'ler ise oyun içi teslim edilir.
314
Ultimate Team'e kaldığımız yerden devam
eray ö.
5 Şubat 2015 11:03
Yeni nesil konsollar için bildiğiniz gibi Ignite motoru kullanılacak. Bundan dolayı grafikler ve oynanış mekanikleri daha iyi bir seviyede olacaktır. Bu konuda emin olabilirsiniz.

Oyuna giriş yaptığınız zaman sizi bambaşka bir menü karşılıyor. Daha rahat ve göze hoş gözüken bir tasarımla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ulaşmanız gereken her şey elinizin altında bulunuyor. Biraz da modlardan bahsedelim. FIFA 14'ün modlarında pek fazla bir yenilik bulunmuyor. Dilerseniz gösteri maçı yapıyorsunuz, dilerseniz de kariyer moduna giriyorsunuz.

Ultimate Team yine aynı yerinde duruyor ve aynı zevki sizlere yaşatmayı biliyor. Kariyer ve Ultimate Team modlarında, oyuncular arasındaki ilişkiler çok önem içeriyor. Birbirine ne kadar uyumlu futbolcuları takımınızda oynatırsanız verdikleri performans ona göre değişebiliyor. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz modlar da her zaman olduğu gibi FIFA 14'te de var.
Cevap bulunamadı.