alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
513
FİFA 15 PES 15 KARŞILAŞTIRMA ?
mustafa h.
10 Ocak 2015 23:28
FIFA.Çünkü biraz önce bahsettiğim saha içi serbestlik,özgürlük FIFA ya geçti artık.Pes aynı kareler içinde topun gidip gelmesiyle oynanan şuradan vurursan kaleci kurtaramıyor,şuradan vurursan kesin kurtarıyor,şuradan şöyle vuruşan ise kesin gol gibi kalıpları olan bir oyun haline geldi.Bu da FIFA yı kesinlikle öne çıkarıyor.Bir de bunlara forma,logo gibi sponsorluk anlaşmalarını eklediğimizde kesinlikle FIFA diyebiliriz.Aynı zamanda daha fazla dünyadan ligleri barındıran FIFA bu yönde de PES’e göre oldukça ağır basıyor.Online modda da Ultimate Season moduyla oyuna mükemmel bir zevk katıyor.Tercih sizin ancak benim tercihim kesinlikle FIFA ve EASport.
Ali A.
11 Ocak 2015 11:57
Vallaha pes daha berrak duruyor yani anlaşılması kolay fifa biraz daha karışık.Ama fifa ayrım yapmıyor ligler arası bütün ligleri alıyor pes yapıyor.Bundan dolayı fifa seçilmesi olağan
samed b.
19 Ocak 2015 18:15
tabi ki fifa her zaman güzeldi bir kere futbolcular fifa da daha çok benzetilmiş ama pes fifa gibi değil.
Emre A.
21 Ocak 2015 15:20
Fifa der susarım tabi ki
GÜLSÜM D.
6 Şubat 2015 02:08
fifa cok zor pes daha iyi. 
berk k.
11 Şubat 2015 11:48
fifa efsane ama pes alırdım
Doğukan T.
14 Şubat 2015 10:03
PES ESKİDEN DAHA GÜZELDİ FIFA DAHA KÖTÜYDÜ AMA SON DÖNEMLERDE FIFA ÇOK İYİ İŞİNİ YAPIYOR PES İSE DÜŞÜŞTE 2015 OLARAK KARŞILAŞTIRIRSAK FIFA DAHA İYİ SON 2 YILDIR FIFA PESDEN ÜSTÜN .
Sergen B.
18 Şubat 2015 15:52
Oynanış Bakımından Pes  Grafik Bakımından Fifa Fifanın Daha Çok Artıları Olduğunu Düşünüyorum Lig Sayısı Oyuncu Yüz Sayısı Daha Fazla Pesten
Sergen B.
1 Mart 2015 20:19
Sergen B.
Oynanış Bakımından Pes  Grafik Bakımından Fifa Fifanın Daha Çok Artıları Olduğunu Düşünüyorum Lig Sayısı Oyuncu Yüz Sayısı Daha Fazla Pesten
Sebebini Bilmiyorum Ama Fifa Oynarken Daha Çok Eğleniyorum :)