alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
97
1.Duygusal Zeka
eray ö.
31 Ocak 2015 16:57

Saha İçi

Futbolcular doğru ya da yanlış duygusal tepkileri ile ünlü olmuşlardır. FIFA 15’te geliştirilmiş animasyonlar ile anlatılan en güzel şeylerden biri de bu.

PS4 ve Xbox One versiyonları için yapılan en güzel şeylerden biri oyunlara birçok animasyon eklenmesiydi. FIFA 15 artık sadece elini havaya kaldırıp sevinen ya da saha kenarında ‘Holey!!!’ diye bağıran futbolculardan oluşmuyor. Artık oyuncular oyunun ve pozisyonun durumuna göre çeşitli duygusal tepkiler gösteriyorlar. Topa her yanlış vuruşunda deliye dönen veya doğru karar verdiğinde hakemi tebrik eden oyuncular görmek FIFA 15’te artık mümkün. Görünüşe göre bir maç sırasında bizi bekleyen tam 600 farklı duygusal animasyon var.

Sergen B.
18 Şubat 2015 16:23
Çok İyi Bir Özellik
Sergen B.
1 Mart 2015 20:16
Sergen B.
Çok İyi Bir Özellik
Taraftarlar Çok Coşkulu Oluyor Yendiğimizde Yenildiğimizde İse Biraz Daha Sessiz Kalıyorlar