alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
240
Fifa Dünya Kupasında bir Türk!
Doruk Ö.
4 Haziran 2015 11:16

Dark Passage’nin başarılı Fifa oyuncusu olan Emre ” Riv9 ” Kayır, emin adımlar ile ilerliyor! Fifa’da her sezon 90’ar maç yapılır ve en iyi 2 kişi Fifa Dünya Kupasına kestirme biletin sahibi olur. Bu 6 sezonda üçüncü sıradaki yerini alan dörder oyuncu ise en iyi iki oyuncuya eşlik ederek ayrıca finale gitmeye hak kazanıyor. Dark Passage oyuncusu Riv9 ise 5. sezon da 12. sırada yer alıyor.  Her sezon yüz binlerce kişinin katıldığı elemelerde böyle bir başarı bizi de çok sevindirdi. Emre ” Riv9 ” Kayır’ın 86 galibiyet, 2 mağlubiyet, 2 galibiyeti bulunuyor. Altıncı sezon da ise 11 galibiyet, namağlup, sıfır beraberlik ile yoluna devam ediyor.

riv9

Şaşırtıcı haber: Beşinci sezonu namağlup bitiren on oyuncunun sekizi nedeni bilinmeyen bir sebep ile diskalifiye oldu! Bu da tabii ki bizim işimize yaradı! Başarılar Emre KAYIR! Gururumuzsun!

Sinan T.
5 Haziran 2015 13:55

inşallah ileride ilk 20 de 4 kişi falan oluruz diye umut ediyorum

 

Mustafa Ç.
21 Ağustos 2015 18:45

Bizim de bu sektörlerde olmamız gerçekten gurur verici. Harika bişey.