alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
335
FİFA Pesi geçtimi
yunus emre s.
10 Temmuz 2015 23:45

Bildiğiniz gibi fifa büyük çaplı bi gelişme yaptı artık fifa pesten değil pes fifa dan alıntı yapıyo ben pes 15 te bunu gördüm sizin görüşleriniz

İsimsiz Üye
13 Temmuz 2015 17:39

Bence de fifa bu konuda öne geçti

Gazican Ö.
20 Temmuz 2015 11:42

Yıllardır Fifa oynuyorum PC de Fifa15 i de Durmaplayden satın aldım çıktığı gün. Severek oynuyorum, PES in görseli yetersiz bence Fifa görüntü harika, Premier League orjinal olması takımlarının stadları olması, gol çizgisi teknolojisi,canlı çimler, geliştirilen kaleci kurtarışları,değişik gol atma teknikleri ve güzel gol sevinçleri hepsi harika bir oyun deneyimi sunuyor.

Mustafa Ç.
21 Ağustos 2015 18:52

Pes de optimize sorunu var. Ama FİFA stabil. Her açıdan fifa daha iyi.

Erdem Ö.
10 Aralık 2015 16:54

Fifa pesi geçti evet eskiden pes daha iyiydi fakat pes bozdu fifa iyice gelişti ve pesi solladı :)