alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
150
Genel Rehber B4
Sergen B.
2 Nisan 2015 19:52
Defans seçimi !

Benim oyundaki favori defansım Kompany nedeni ise iyi bir hıza sahip,boyu yeteri kadar uzun 6.4 bir defans için yeter artar bile ve defansif özellikleri muhteşem tek eksiği Work rate medium/medium olması ki work rate olayınada gelecem biraz sonra.
İkinci bir favorim ise Hummels her ne kadar biraz yavaş olsada defansın arkasına bir tane top geçirdiğini hatırlamıyorum.Nedeni oyunu okuma yeteneği yani oyunda buna ''İnterception'' diyoruz Türkçesi engelleme falan oluyor galiba.Ve yine tek sorunu work rate high/medium olması neyse bunlara gelicem.

Evet arkadaşlar defans seçerken mutlaka bir defansınızın hızlı olması gerek ve öbür defansınızın defansif özelliklerinin yüksek olmasına dikkat edin hızı pek önemli değil ama +65 pace olması her zaman ilk tercihimiz olacak.
İlerde Work rateleriyle anlatacağım.

Devamı bölüm5te :):):)
Cevap bulunamadı.