alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
111
GÖRÜNTÜLER
eray ö.
31 Ocak 2015 16:58

Görüntüler

Saha İçi

Bunu tarif etmenin en iyi şekli ‘özgün oyuncu görselleri’ aslında. Oyun içi geliştirilen ışıklandırma sistemi oyuncuların yüz ve vücut hatlarını daha iyi ortaya koyarak tüm maçı etkiliyor. Böylece televizyondan izleniyormuş havası veriyor. Oyuncuların fiziksel özellikleri de artmış durumda. Oyuncular artık daha kaslı, daha güçlü ve gerçek bir atlete daha yakın durumdalar. Sadece oyuncular da değil! Hava durumu değiştikçe kötüleşen saha koşulları ve oyuncuların üzerine yapışan çamur gibi birçok detay FIFA 15’in getirdikleri arasında.


Sonuç

Değişim kapıda diyebiliriz. Gerçekliğe bir adım daha atıyoruz. Bu tür küçük detaylar genellikle gözden kaçıyor çünkü izlendiğinde gerçeğe çok yakın bir izlenim bırakıyor. Küçükken çamurdan çıkıp oyuna devam eden bizler için 90 dakika koşturup tertemiz soyunma odalarına giden futbolcular çokta doğru görünmüyordu. Oyuncular gerçekten FIFA 15’te fazlasıyla kaslı ve yapılılar ayrıca kaleciler kale vuruşunu kullanırken gerçekten birer kale gibi gözüküyorlar.

Sergen B.
1 Mart 2015 20:56
Grafikleri Gerçekten Çok Güzel Oyunun :)