alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
235
İnceleme 1 - FIFA 15 Giriş
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:51

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

Not: Tüm ekran görüntüleri PlayStation 4'ten alınmıştır.

Yıllardır devam eden gelenek bu yıl da sürüyor; EA Sports, FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 15 ile yine karşımızda. Ama bu kez pek alışık olmadığımız bir durum var ortada. Oyun hem eski nesil, hem de yeni nesil konsollar (ve tabii ki PC) için piyasada.

Biz, FIFA 15'i hem Xbox 360'da, hem de PlayStation 4'teoynama imkanı bulduk ve şunu peşin peşin söyleyebiliriz: Şu an ortada iki farklı FIFA 15 var. Oynanış açısından olmasa da, görsellik açısından durum tam anlamıyla bu. İncelememizin ilerleyen kısımlarında, bu farktan daha ayrıntılı olarak bahsedeceğiz.

İsterseniz gelin, Dünya için muhtemelen en ufak bir önemi olmayan ama bizim için büyük önem taşıyan yenilikten bahsedelim. Türkiye Futbol Federasyonu'nun yıllardır devam eden yanlış uygulamaları nedeniyle bir süredir FIFA serisinde bulunmayan "Süper" Lig'imiz, FIFA 15 ile birlikte seriye geri döndü. Süper Lig'de bulunan 18 takımın tamamı ve kadroları, oyunda eksiksiz olarak yer alıyor. Futbolcu modellemeleri çok az sayıda futbolcu için gerçeğe yakın olsa da, herhangi bir stadımıza oyunda yer verilmese de, Süper Lig, FIFA 15'i bizim için önemli yapan etkenlerden biri.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.