alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
191
İnceleme 2 - Oyun modları bildiğiniz gibi...
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:52

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

FIFA serisi, zaten son birkaç yıldır oturmuş bir sisteme sahip. Oyun modlarını bilmeyen, artık yok denecek kadar az. FIFA 15'te de bildiğimiz, tanıdığımız oyun modları yerli yerinde duruyor. En basitinden, Kick-Off ile hızlı bir maç yapabiliyor, Sezon ya da turnuva oynayabiliyor, profesyonel kulübümüzle zafer peşinde koşabiliyoruz. Üstelik tüm bunları istersek yerel olarak, istersek multiplayer olarak oynamamız mümkün.

Ve tabii ki, FIFA Ultimate Team efsanesi tüm haşmetiyle FIFA 15'te de karşımıza çıkıyor. Bu oyun modunun genelinden bahsetmeye gerek yok herhalde; zaten birkaç yıldır pek çoğumuz işin uzmanı olmayı başardık. Ama bu yıl önemli bir yenilik var: Oyuncu kiralamak. Artık Ultimate Team'deki takımımız için birkaç maçlığına oyuncu kiralayabiliyoruz. Örneğin bir oyuncuyu 3 maçlığına kiralamışsak, bizim için 3 maç oynuyor ve işi bitince takımdan ayrılıyor.

Bir diğer Ultimate Team yeniliği ise, "Concept Squad" adını taşıyor ve oyuncular, kendi "rüya takımlarını" burada kurabiliyor.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.