alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
131
İnceleme 4 - Ligler, oyuncular...
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:55

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

FIFA 15'te, yine çok sayıda lisanslı lig, milli takım ve oyuncu var. İtalya Serie A ligi oyunda eksiksiz yer alırken, daha önceki oyunlarda yer alan Brezilya Ligi, FIFA 15'te yer almıyor.

Daha detaylı bilgi vermek gerekirse... FIFA 15'te tam 35 lisanslı lig, 600 lisanslı takım, 41 lisanslı stadyum ve 16.000'den fazla gerçek oyuncu var. Bu ligler arasında en etkileyici olanıysa,İngiltere'nin Premier Lig'i. EA Sports, Premiere Lig ile ilgili ne var ne yoksa, FIFA 15 için lisanslamış. Öyle ki, bir Premier Lig maçı oynarken kendinizi gerçekten TV'de maç izliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ekranda çıkan bilgi grafikleri bile, gerçek hayatla bire bir aynı. Durum böyle olunca, tüm Premiere Lig stadyumları da bire bir oyunda yer alıyor. Stadyum sayısının bu kadar fazla olmasının bir nedeni de zaten bu.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.