alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
129
İnceleme 5 - Yeni oynanış dinamikleri
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:57

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

FIFA, uzun zamandır en büyük rakibi Pro Evolution Soccer'ı satış rakamlarında ezip geçiyor. Bunda pek çok etkenin katkısı var ama en önemli etken, FIFA serisinin her geçen gün Arcade olmaktan çıkıp iyiden iyiye bir simülasyona dönüşmesi ve bu sayede sunduğu gerçeklik hissi.

FIFA 15 için de aynı durum söz konusu ama bu kez EA Sports, simülasyona doğru giderken hantallaşan oynanışa dur demiş gibi görünüyor. İlk dikkat çeken, oyunun biraz hızlanmış oluşu. Yine taktikler, diziliş, oyuncu seçimleri önemli tabi ama FIFA 15, bu kez dengeyi tutturmayı başarmış.

Oyunu oynarken hemen fark edeceğiniz, belki beğeneceğiniz, belki de nefret edeceğiniz bazı değişiklikler söz konusu. Öncelikle FIFA 15'te defans yapmak, daha önce hiç olmadığı kadar zor. Bunun nedenlerinden biri oyunun hızlanması olabilir ama asıl neden, bazı oyuncuların durdurulamayacak kadar hızlı oluşları. Eğer elinizde Ronaldo, Bale ya da Messi gibi bir oyuncu varsa, topu ona atıp rakiplerine toz yutturarak kaleye gitmesini çok sık seyredeceğinizi baştan söyleyelim.

Hava koşulları da, oyuna doğrudan etki ediyor. Ağır bir zeminde oynamanızla tertemiz bir zeminde oynamanız arasında dağlar kadar olmasa da, önemli farklar var ve hemen hissediliyor.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.