alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
107
İnceleme 6 - Ignite motoru, yeni nesil ve eski konsollar
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 23:59

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

Aslında bizi yeni nesil konsollarda nelerin beklediğinin ilk sinyallerini FIFA 14'ün Ignite motoru ile yenilenerek PS4 ve Xbox One'a gelen sürümü vermişti. Eğer FIFA 15'i bu iki konsoldan birinde (ya da güçlü bir PC'de) oynarsanız, "bugüne dek oynadığımız futbol oyunlar aslında çizgi filmin hallicesiymiş" diyeceğinizin garantisini verebiliriz.

Burada Xbox 360 ya da PS3'teki FIFA 15'in görsel kalitesinden bahsetmeyeceğiz. Zaten FIFA 14 ile sınırlarının sonuna ulaşan bu iki konsolda grafik anlamında bir yenilik beklenmiyordu. Ama konu yeni nesil olduğunda, durum oldukça farklı. Maç içerisindeki sinematiklerde göreceğiniz detaylar, tabii ki gözünüz alışıncaya kadar, bir süre ağzınızı açık bıraktırtacak kadar iyi. Yağmurlu havada ıslak çime basılınca fışkıran su, yağan yağmurda ıslanan ve çamurlanan formalar, futbolcuların kramponları ile kaldırdıkları çimler, yine futbolcuların maç içerisindeki hareketleri, hakemler... Belki de daha önemlisi, ekrana girip üzerine uzanmak isteyeceğiniz kadar gerçek görünen çimler... Bunların hepsi, bize yeni neslin sunduğu nimetler tabii ki.

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

FIFA serisinde çok eleştirilen kopyala - yapıştır seyirciler bile düzene girmiş durumda. Aslında yok değil; ama seyirciler o kadar güzel ve gerçek görünüyor ki, tekrarlanan insanlar gözü hiç rahatsız etmiyor.

EA Sports'un üzerine basa basa söylediği gibi, kalecilerin hareketleri de yeni nesilde bir başka güzel görünüyor. Kısacası, grafiksel anlamda hemen her şey, PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da kusursuza yakın. Ama eski nesil konsollar yine Impact motoruna mahkum ve tüm bu gerçekçilikten pek nasibini alamıyor.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.