alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
91
İnceleme 7 - Kusursuza yakın; ama...
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:00

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

Dikkat ederseniz, bir önceki sayfada grafikler için "kusursuza yakın" dedik. Şimdi neden "kusursuz" diyemediğimizden bahsedelim. Biraz önce "ekrana girip üzerine uzanmak isteyeceğiniz kadar gerçek görünen çimler" dedik ama bu çimler, yani saha zemini, maçın ortalarına doğru patates tarlasından hallice bir zemine dönüşüveriyor. EA Sports, burada maç oynandıkça zeminin bozulması gerçeğini oyuna taşımak istemiş ama kaş yapayım derken adeta göz çıkartmış.

Ağır hava şartlarında zeminin bu denli bozulması kabul edilebilir ama günlük güneşlik bir havada bile zeminin Stamford Bridge'den İstanbul Olimpiyat Stadı'na dönüşmesi pek mantıklı değil. Üstelik bu durum, oyunun verdiği görsel keyfi de bir miktar azaltıyor. EA Sports bu durumu bir yamayla düzeltir mi bilemiyoruz ama düzeltmesinde büyük yarar var; orası kesin...

Her şey ne kadar da gerçeğe yakın derken bir anda bizi rüyadan uyandıran bir diğer detaysa, futbolcuların arada sırada yaptığı garip hareketler. Daha önceki FIFA'larda çok sık gördüğümüzoyuncuların birbirlerine çarpması ve yere düşerken "ilginç" kareografiler sergilemeleri sorunu, FIFA 15'te de devam ediyor. Gerçi bu kez benzer sahnelere daha az rastlıyoruz ama keşke hiç rastlamasaydık demekten de kendimizi alamıyoruz.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.