alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
126
İnceleme 8 - Biraz da taktik konuşalım
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:02

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

Takımımızın sahadaki dizilişini ve taktiğini belirlediğimiz taktik ayarları, FIFA 15'te büyük yol kat etmiş. Son birkaç yılın FIFA'sında oyuncu değiştirmek için bile ufak çaplı bir eziyet çektiğimiz bu ekran, şimdi daha derli toplu ve çok daha kullanılabilir durumda. Üstelik göze de daha hoş görünüyor.

Siz FIFA oynarken atak mı oynamayı tercih ediyorsunuz yoksa defans yapmak mı işinize geliyor bilemeyiz. Ama EA Sport'un, bu yıl oyuna yeni bir defans anlayışı eklediğini söyleyelim. Tüm takımı kendi ceza alanınızın etrafına toplayıp etten bir duvar örmenizi sağlayan "Park the Bus", beraberlik bize yeter diyenlerin ya da bir gol atıp üzerine yatmak isteyenlerin en büyük silahı olabiliyor. 

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.