alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
128
İnceleme 9 - ...Ve sonuç
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:03

fifa 15 ea sports ignite playstation xbox ultimate team

FIFA 15, kesinlikle "olmuş" bir oyun. FIFA 14 zaten iyi bir oyundu ve EA Sports bu yıl o iyi oyunu alıp daha da iyi bir hale getirmiş.

Yeni nesil bir konsola ya da güçlü bir PC'ye sahipseniz ve daha önceki yıllarda eski nesille FIFA oynadıysanız, FIFA 15'i oynarken yepyeni bir deneyim yaşadığınızı hemen hissedeceksiniz ve eminiz bu çok hoşunuza gidecek. Eski nesil konsol sahipleri ise, görsel şöleni bir kenara bırakırsak, yine iyi bir FIFA oyunuyla bir sene daha bolca zaman geçirebilecekler. Çünkü elinizde hangi cihaz ya da sistem olursa olsun, FIFA 15 içi boş bir oyun değil. Sadece sunduğu oyun modları bile, tüm bir seneyi sıkılmadan geçirtecek kadar başarılı.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.