alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
136
KALECİLER
eray ö.
31 Ocak 2015 17:01

Kaleciler

​Saha İçi

FIFA’nın kalecilerinin belirli bir süredir ilgiye ihtiyaçları vardı. PS4 ve Xbox One’a yapılan eklentiler ile kalecilere bazı belirlenmiş hareketler tanındı. Geliştiriciler bunu oldukça karmaşık ve pozisyona göre nerede duracağını ne yapacağını bilemeyen bir durum olarak tanımlıyorlar. Çok daha zeki olan FIFA 15’te ise binlerce farklı kurtarış şekli var. FIFA 15’te kalenin üstünden topu dışarı atan veya ustaca yumruklayan kaleciler görmek artık mümkün.


Sonuç

İlk izlenimlere göre FIFA’nın getirdiği yenilikler gerçekten bahsettiği gibi değil. FIFA’da kaleciler saçma bir hareket yaptıklarında veya anlamsız çıkışlarında gol yediğinizde gerçekten çok sinir bozucu olabiliyorlar. Her ne kadar oyun yapay zekası geçmişten günümüze gelişse de oyun içi bu tür hatalar sanırım bu tür bilgisayar oyunlarının sevmediğimiz bir yanı olarak hep kalıcak. Sanal ortamlarda izlediğimiz maçlar ve videolara baktığımızda kurtarışların eskiye nazaran çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca özellikle uzaktan kullanılan şutlar oldukça tatmin edici. Gol atamasanız bile karşınızdaki oyuncuyu yenmiş kadar çok seviniyorsunuz. Kalecilerin kaleye duvar öremeyeceklerini bilmenize rağmen artık bacak arası goller veya birebirde harika kurtarışlar ve top çalmalar izleyebileceğiz.


Cemal C.
1 Şubat 2015 23:33
Yararlı konu teşekkürler
İbrahim Burak K.
15 Şubat 2015 10:16
Teşekkürler bilgilendirme için
eray ö.
3 Haziran 2015 19:13
Cemal C.
Yararlı konu teşekkürler

rica ederim kardeşim :)