alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
151
Kiralık Oyuncular
eray ö.
31 Ocak 2015 17:03

Kiralık Oyuncular

​Saha İçi

Bu sporu takip eden herhangi birisi kiralık oyuncuların takımın kaderini nasıl değiştirebileceğini rahatlıkla söyleyebilir. En mantıklı şey ise onları Ultimate Team ile tanıştırmak. Takımıza yaptıkları katkı kira süresi boyunca sürse bile ortalıktan tamamıyla kaybolmuyorlar. Takımınızdan atıldıklarında etkileri zamanla silinse bile ilerleyen zamanlarda kolaylıkla tekrardan bu oyuncuyu kadronuza katabiliyorsunuz.

Sonuç

Takımınız için taze kan tabi ki. Tüm oyunun kaderini değiştirdikten sonra kadronuzda kalabilme kısmı ise gerçekten zekice hazırlanan güzel bir eklenti.

Sergen B.
18 Şubat 2015 16:25
Ben Opsiyonlu Kiralık Alıyorum Böylelikle Güzel Olan Oyuncuyu Uygun Bir Paraya Transfer Ediyorum
Sergen B.
1 Mart 2015 20:15
Sergen B.
Ben Opsiyonlu Kiralık Alıyorum Böylelikle Güzel Olan Oyuncuyu Uygun Bir Paraya Transfer Ediyorum
Ve Kiraladığınız Oyuncu Genç Olsun Arkadaşlar Gidipte 30 Yaşındaki Bir Adamı Kiralamayın :)