alexa
Fifa 15
Fifa 15'de iki farklı oyun motorunun kullanılması yalnızca farklı platformlardaki donanımsal ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanılmasını mümkün kılarken, oyuncuların hissettiği tecrübe konusunda herhangi bir eksikliğin yaşanmayacağı belirtiliyor. Fifa 15 Cd Key Satin Aldiginizda elinize geçecek olan Origin Cd Key'i ; Origin programi üzerinden aktif edebilir ve Fifa 15 indirmeye baslayabilirsiniz.
212
TAKTİKLER
eray ö.
31 Ocak 2015 16:59

Taktikler

Saha İçi

FIFA’nın taktiksel yapısının içine girmek gerçekten daha sezgi dolu olmamıştır. Oyun içi klasik taktikleri kullanan oyuncular artık bu taktikleri saha içinde çok daha net görebilecekler. Ayrıca stratejilerin ve dizilişlerin kaydedilmesi konusu da kolaylaştırılmış durumda.

Sonuç

Aslında hiçbir zaman takımımın dizilişini dağıtmaktan yana değilim. Hızlıca bir oyun atmak istediğinizde, dizilişinizi ve oyun içi taktiğinizi değiştirmek zaman kaybı olarak gözükebilir. Yeni dizayn edilen kullanıcı ara yüzü sayesinde FIFA 15’in yönetim ve strateji menüleri artık çok daha rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu yeni sistem oyunun toplam stratejisinin yanında oyuncuların bireysel davranışlarına da izin vererek tam bir futbol oyununu oyun severlere sunuyor. Tüm oyuncularınızı bir anda agresif davranmaya davet edebilir ya da kanat oyuncunuzun kendi kulvarında macera aramasına izin verebilirsiniz. Bu tür ayarlamaların hepsi oyunda kolaylıkla yapılabilir veya çıkartılabilir. Yeni başlayan oyuncuları cezbeden bu özellikler serinin uzmanlarına ise çok farklı deneyimler yaşatabilir.

Sergen B.
18 Şubat 2015 16:28
Çok İşime Yaradı Teşekkürler
Sergen B.
1 Mart 2015 20:13
Sergen B.
Çok İşime Yaradı Teşekkürler
Ama Ben Nedense Çok Zorlanıyorum Taktik Yaparken